Jeg bruger nogle gamle Stornophone 6000 radioer med Humlebi V3 installeret og jeg kan ikke rigtig finde hoved og hale i hvordan hvordan den virker. Jeg kan sagtens taste frekvenser ind og gemme dem i hukommelsen men sådan noget med at scanne kan jeg ikke helt finde ud af. Er der evt. flere funktioner jeg ikke kender til... Er her nogen der har erfaring med dette.. Ps. jeg er interesseret i alt viden omkring dem og også radioer. Vh Henrik
Stornophone 6000 med Humlebi
0
0
Svar til #1: Jeg har en brugervejledning liggende. Kontakt mig. Peter
0
0
Svar til #1: http://www.storno.dk/6000.htm
0
0
Svar til #3: Ja det er en fin side men jeg synes ikke at jeg kan åbne alle link. Jo nu virker det der var lige noget med sikkerheden... af en eller anden grund virker nogle link kun ved at man kopiere og indsætter i ny side.
0
0
Svar til #4: Prøv evt. på archive.org backuppen: https://web.archive.org/web/20230601095545/http://www.storno.dk/6000.htm
0
0
Svar til #5: Ja den virker som normalt.. Underligt
0
0
Svar til #6: hvilke links kan du ikke åbne ?
0
0
Svar til #7: Nogle af de første men det virker ved at klippe linket ind i en ny side.. Ellers virker det Glenn har lavet.
0
0
Log ind for at svare
